Sprawdzone rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

HoReCa

Kluby, restauracje, dyskoteki, puby i hotele to miejsca kojarzące się z rozrywką i  miłym spędzaniem czasu. Przebywanie z osobami palącymi może w znaczący sposób obniżać komfort osób niepalących. Specjalne filtry w naszych kabinach i pochłaniaczach dymu chronią w 100% przed skutkami biernego palenia i sprawiają, że zapach papierosów nie zostaje na ubraniach.

Więcej

Obiekty publiczne

Obiekty publiczne takie jak urzędy, sądy czy lotniska to miejsca, które powinny dawać przykład, jak zorganizować palarnie zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP oraz jak chronić osoby niepalące przed konsekwencjami  biernego palenia. Kabiny i pochłaniacze z unikalnym systemem filtracji są optymalną odpowiedzią na te potrzeby.

Więcej

Biura

Palenie to tylko ok 25% czasu, jaki Twój pracownik spędza poza biurkiem „idąc na papierosa”. Reszta to przejście i powrót ze strefy palenia – z reguły zlokalizowanej na zewnątrz budynku. W okresie jesień – wiosna oznacza to także zwiększone ryzyko przeziębień  i chorób. Rozwiązania Palarnie.pl to zwiększenie wydajności pracy oraz ochrona zdrowia.

Więcej

Obiekty przemysłowe

Hale produkcyjne, magazyny, sortownie czy inne obiekty przemysłowe to miejsca szczególnie narażone na zaprószenie ognia. Dużym utrudnieniem są też przerwy w produkcji, spowodowane wyjściem pracowników na papierosa. Kabiny Palarnie.pl zapewniają jednocześnie pełne bezpieczeństwo i minimalizują przestoje produkcyjne.

Więcej

Potwierdzona jakość

Certyfikat BGIA
Do dołu Do góry